Play Store Uygulaması

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

APP Store Uygulaması

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Sohbet Odaları Kuralları

adminweb Ağustos 5 2022  Etiket: , , , , Yorum Yok

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları

www.yazisalim.com sohbet odalarına hoş geldiniz. Sohbet odalarımızda daha iyi ve samimi sohbetler ettiğiniz kadar, sohbet kurallarına uyulması halinde, hem karşınızdaki insanlarla daha iyi zamanlar geçirebilir, hem de onların sizi, sizin onları daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Kurallarımız katı kurallar değildir. Her sohbet sitesinde olması gereken kurallardır aslında. Alt kısımda sohbet kuralları yer almaktadır.

1. Öncelikle sohbete başlamadan önce her zaman sohbet kuralları varsa bunları gözden geçirin. Aksi takdirde uyulmadığı durumda sohbet kanallarından atılabilirsiniz. İlk seferinizse, sohbet odasının nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmek için farklı sohbet odalarına göz atmalısınız. Bu size çok yardımcı olacaktır. Kendi sohbetinize başlamadan önce zaman ayırın ve farklı sohbet odalarını ziyaret edin.

2. Sohbete başladığınızda her zaman önce kendinizi tanıtın. Gerçek bir ortamda biriyle tanışmak gibi. Merhaba demek ve diğer kişinin kim olduğunuzu bilmesi önemlidir. Ekran adınız yeterince iyi olmalı, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilgiyi ilk kez buluşacağınız birine açıklamamalısınız.

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları, Sohbet ederken uyulması gereken kurallar, sohbet nasıl edilir, sohbet odalarında ne yapılır, sohbet etmenin sırları,

3. Asla küfür veya saldırgan bir dil kullanmayın. Sohbetinizi her zaman temiz tutun. Siz küfür etmeyi sevseniz bile karşınızdaki bundan hiç hoşlanmayabilir. Kim çok küfür eden biriyle konuşmak ister? Diğer kişiyi çok iyi tanımıyorsunuz ve saldırgan bir dil kullanırsanız, diğer kişinin sizinle konuşmayı hemen bırakması muhtemeldir. Diğer kişi taciz ediyorsa, hemen sohbet etmeli ve sohbet etmelisiniz. Ayrıca, bu konuda bir şeyler yapabilmesi için ev sahibini de uyarabilirsiniz. Kötü niyetli kullanıcılarla yüzleşmek zorunda değilsiniz.

4. Yazılı iletişimin temel kurallarını anlamanız gerekir. Tamamı büyük harfle bir şey yazmayın çünkü bu kaba olarak kabul edilir. Bağırmaya benzer. Çok gürültücüyseniz ve başkalarına bağırırsanız, kim sizinle sohbet etmek ister? Göz için çok tahriş edicidir ve bu yüzden yapmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca tüm konuşmayı yapmamalısın. Bunun bir diyalog olduğunu ve bir monolog olmadığını unutmayın. İletişim, bunun iki yönlü bir yol olduğu anlamına gelir ve bu nedenle diğer kişinin de konuşma şansına sahip olması gerekir.

Kurallara uymanız dileğiyle… Bizleri Google arama motorlarında yazışalım sohbet, yazışalım Chat Odaları, Yazışalım muhabbet sitesi yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Bayanlarla Sohbet Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

yazisalim.com hossohbetler diler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Diğer Yazılar

No Resim

sevgiseli sohbet

          sevgiseli sohbet sevgiseli diye başladım sözlerime  çünkü en güzel sohbet >>>

No Resim

Okey Oyna

 Okey Oyna 106 adet tas bulunan oyun kurallari cercevesinde eldeki oyunlari. Mobil platformda milyonlarca kez indirilen >>>

No Resim

Tam Sohbet Odaları

Tam Sohbet Odaları Tam Sohbet Odalarına hoş geldiniz. Bu Sohbet Sitesi üzerinde hayatınızda yaşamadığınız, görmediğiniz >>>

No Resim

Chat Sayfaları

Chat Sayfaları Sadece kadınlara özel, heyecan verici ve samimi bir sohbet hattı olan www.yazisalim.com sohbet >>>

No Resim

Çetleşme Siteleri

Çetleşme Siteleri Çetleşme uzun zamandır kullandığımız bir kelime olmakla beraber hayatımızda yer edinmiş vaziyettedir. Çet >>>


YazisaLim.Com;

Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi