Play Store Uygulaması

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

APP Store Uygulaması

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Sohbet Odaları Kuralları

ScanX Ağustos 5 2022  Etiket: , , , , Yorum Yok

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları

sohbet odaları na hoş geldiniz. Sohbet odalarımızda daha iyi ve samimi sohbetler ettiğiniz kadar, sohbet kurallarına uyulması halinde, hem karşınızdaki insanlarla daha iyi zamanlar geçirebilir, hem de onların sizi, sizin onları daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Kurallarımız katı kurallar değildir. Her sohbet sitesinde olması gereken kurallardır aslında. Alt kısımda sohbet kuralları yer almaktadır.

1. Öncelikle sohbete başlamadan önce her zaman sohbet kuralları varsa bunları gözden geçirin. Aksi takdirde uyulmadığı durumda sohbet kanallarından atılabilirsiniz. İlk seferinizse, sohbet odasının nasıl çalıştığına dair bir fikir edinmek için farklı sohbet odalarına göz atmalısınız. Bu size çok yardımcı olacaktır. Kendi sohbetinize başlamadan önce zaman ayırın ve farklı sohbet odalarını ziyaret edin.

2. Sohbete başladığınızda her zaman önce kendinizi tanıtın. Gerçek bir ortamda biriyle tanışmak gibi. Merhaba demek ve diğer kişinin kim olduğunuzu bilmesi önemlidir. Ekran adınız yeterince iyi olmalı, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilgiyi ilk kez buluşacağınız birine açıklamamalısınız.

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları, Sohbet ederken uyulması gereken kurallar, sohbet nasıl edilir, sohbet odalarında ne yapılır, sohbet etmenin sırları,

3. Asla küfür veya saldırgan bir dil kullanmayın. Sohbetinizi her zaman temiz tutun. Siz küfür etmeyi sevseniz bile karşınızdaki bundan hiç hoşlanmayabilir. Kim çok küfür eden biriyle konuşmak ister? Diğer kişiyi çok iyi tanımıyorsunuz ve saldırgan bir dil kullanırsanız, diğer kişinin sizinle konuşmayı hemen bırakması muhtemeldir. Diğer kişi taciz ediyorsa, hemen sohbet etmeli ve sohbet etmelisiniz. Ayrıca, bu konuda bir şeyler yapabilmesi için ev sahibini de uyarabilirsiniz. Kötü niyetli kullanıcılarla yüzleşmek zorunda değilsiniz.

4. Yazılı iletişimin temel kurallarını anlamanız gerekir. Tamamı büyük harfle bir şey yazmayın çünkü bu kaba olarak kabul edilir. Bağırmaya benzer. Çok gürültücüyseniz ve başkalarına bağırırsanız, kim sizinle sohbet etmek ister? Göz için çok tahriş edicidir ve bu yüzden yapmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca tüm konuşmayı yapmamalısın. Bunun bir diyalog olduğunu ve bir monolog olmadığını unutmayın. İletişim, bunun iki yönlü bir yol olduğu anlamına gelir ve bu nedenle diğer kişinin de konuşma şansına sahip olması gerekir.

Kurallara uymanız dileğiyle… Bizleri Google arama motorlarında yazışalım sohbet, yazışalım Chat Odaları, Yazışalım muhabbet sitesi yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Bayanlarla Sohbet Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

yazisalim.com hossohbetler diler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Diğer Yazılar

No Resim

YazGulu Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

YazGulu Sohbet Odaları YazGulu Sohbet Odaları sanal alem de ideal yer oldu için sanal sevenlere >>>

No Resim

Arkadaşlık Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

Arkadaşlık Sohbet Odaları Arkadaşlık Sohbet Odaları demek arkadaşlık konusunda ne kadar hassas olduğumuz manasına gelir. >>>

No Resim

Evli Sohbet Odaları – Evli Chat | Yazisalim.Com

Evli Sohbet Chat Odaları Evli Sohbet Chat Odaları evli bekar herkes için sohbet odaları olarak >>>

No Resim

Parasız Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

Parasız Sohbet Odaları Parasız Sohbet Odaları chat sohbet yeri tanıdık tanımadık herkese açık olduğu için >>>

No Resim

Tam Sohbet Chat Odaları – Yazisalim.com

Tam Sohbet Chat Tam Sohbet Chat Odaları tam sohbet ile bire bir bütünleşmesini sohbet chat >>>


YazisaLim.Com;

Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi