Play Store Uygulaması

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

APP Store Uygulaması

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Esohbet Chat Odaları – Yazisalim.Com

ScanX Mart 9 2023  Etiket: , , , , , , , , , , 1 Yorum

Esohbet Chat Odaları – Yazisalim.Com

Esohbet Chat Odaları

Esohbet Chat Odaları chat sohbet yeri olarak esohbet dendiği zaman bizler bizzat sanal sohbet platformlarda duyuyoruz. Hiç bir önem taşımayan cet ise tepkisiz kalan insana tepkisiz kalma konusunda harcanan zaman aşımına bizim öğrendiklerimiz, Biraz gerçek nedir diye düşünür isek başarılı bir zaman süreci bizi bekler. Ziyaretçi olarak esohbet odalarına gelenlerin gerekli ve gereksiz yaptığı sohbet bazan olgun bazan negatif olarak geri olarak bize ileri konusu olarak size belki biraz fikir verir. Yardımsever olanaktır, yardımcı olduğu tüm konularda bilgili olması tabiki normal değildir. Herkes kendince bir şey bilse de bazı konularda bizlerde bilinçlenme yapamıyoruz. Bu ise kişilikte doğan her yaşta farklı bir öğrenim olarak bize verilen gerektiğini öğretir. Sizce sanal alemde neler var neler yok bu düşünce sizleri’de rahatsız eder’mi acaba. Esohbet Chat Odalarında bakış konularda hem fikir olsak bile fikir ayrılığına düştüğümüz bir sürü konu ve detay vardır. Bu konu detaylar her zaman bizi rahatsız etmez. Tanısı olan sohbet odalarında olan diyaloglara en az ne alabiliriz bunu konuşalım değerli arkadaşlar.

Sohbet Odalarında İletişim

Esohbet Chat Odalarımızda İletişim de olduğumuz kişinin bazen bizlere yaklaşımlarında gerileme görürüz. Bu görgü bize yanlış Akse etse de bizler sanal ortamlarda rahatsız olmayız. Ama bazen hattini aşan yanlış olaylar bizleri elbette rahatsız eder arkadaşlar. Nedenli ve nedensiz düşündüğümüz onca şey varken aklımızın tek yöne odaklanmasını bilinç altı sohbet yeri diyoruz. Bilinç altına yerleşen bazı olay ve nedenler bize bilinçsizce düşüncelere sevk eder ve bu sevk her daim bizim ile beraber yaşar. Bazı zaman olur bu sorunlar ve elimizden birşey gelmediğini fark ederiz sevgili kullanıcılarımız.  http://www.Yazisalim.Com  Esohbet Chat Odalarında Umarız her alanda bilinç altı veya üstü konularda iyi niyetli düşünceler bizi aklımızda olur derken herkese seviye saygı ebedi olan dostluklar sunarız. Umarız başka makalede yer alırken sizlerde önceki makalelerden biraz bilgi birikim edinmiş olursunuz. Sohbet makalesi kişiler için bilgi odaklı, okuma olduğu için her alanda makale önemli yer almaktadır. Bizlerden sizlere saygı selam güzel günler geçmesi temennisinde hoşça ve dostça kalın arkadaşlar.

Esohbet Chat Odaları – Yazisalim.Com

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Diğer Yazılar

No Resim

YazGulu Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

YazGulu Sohbet Odaları YazGulu Sohbet Odaları sanal alem de ideal yer oldu için sanal sevenlere >>>

No Resim

Arkadaşlık Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

Arkadaşlık Sohbet Odaları Arkadaşlık Sohbet Odaları demek arkadaşlık konusunda ne kadar hassas olduğumuz manasına gelir. >>>

No Resim

Evli Sohbet Odaları – Evli Chat | Yazisalim.Com

Evli Sohbet Chat Odaları Evli Sohbet Chat Odaları evli bekar herkes için sohbet odaları olarak >>>

No Resim

Parasız Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

Parasız Sohbet Odaları Parasız Sohbet Odaları chat sohbet yeri tanıdık tanımadık herkese açık olduğu için >>>

No Resim

Tam Sohbet Chat Odaları – Yazisalim.com

Tam Sohbet Chat Tam Sohbet Chat Odaları tam sohbet ile bire bir bütünleşmesini sohbet chat >>>


YazisaLim.Com;

Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi