Play Store Uygulaması

Mobil Play Store Uygulaması Sayesinde Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir.

Uygulama İndir

APP Store Uygulaması

Cep Telefonunuz APP Store Destekliyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Chat Diyarı Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

ScanX Mart 7 2023  Etiket: , , , , , , , , , , 2 Yorum

Chat Diyarı Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

Chat Diyarı Sohbet Odaları

Chat Diyarı Sohbet Odaları demekte baktığımız sohbet odaları diyardan diyara aramızda sohbet için var olan kişilerin sohbet chat konusunda ne kadar titiz olduğunu göstermesidir. Chat odaları olarak nedir diye soracak olursanız eğer. *Chat demek* aslında sohbet muhabbet demektir. Chat ile başlanan konunun sohbet olduğu açık bir gösterge ve doğal olarak muhabbet odaklıdır. Sizlerin muhabbet etmesi bizler için rahat bir pozisyon demektir. Sanalcı olan arkadaş ortamının Real arayışı bitmez. Bu yüzden sanal alemde yani sohbet Odalarımızda tanışmak isteği kişiye Real ortam konusunda soru sormaktan çekinmez ve buluşma teklifi ederler. Tabiki bu teklif karşısında olan kişinin pozitif veya negatif kararında bir açıklama yapar. Bazısı pozitif olarak evet buluşa bilirim derse dahi bazısı Real ortamda buluşma konusunda kendilerini çekinerek hisseder. Buda tabiki kişinin en doğal hakkı ve güven verme konusunda olan düşüncesidir. Tabiri caiz ise nede olsa burası sanal alem ve yalan bir dünya olmaktadır. Sanal alemde sohbet dünyamızın gerçek olduğunu ne kadar düşünürsek bile aslında hayal alemde olduğumuzu unutmayalım. Bu yüzden kimseye kendiniz kadar değer vermeyin. Size değer vermeyeni ilgilenmeyeni hayatınızın merkezi sistemine almayın. Kimse sizleri sizin kadar düşünmüyor ise bu demek oluyor ki , size değer vermiyor ve hayatınızda istemiyordur.

Sanal Alem

Sanal alemde bazen keskin kararlar almak değer ile tartıda kendimize bir düşünce ve çeki düzen vermemiz gerekliliğini düşünüyoruz. İnsanın en değerlisi ilgilenen gören duyan gözeten yanınızda olduğunu hisseden dir. Bu dost ve aşk ikilisi bir arada olan düşüncedir. Kimsenin kimseye chat sohbet odalarında moralsizlik ve motive düşürmesi gerektiğini düşünmüyoruz. Umarız sizlerde sizinle ilanlarınız ile ilgilenip onların hassas düşünce tarzlarına dikkat edersiniz. Günümüzün he anında sohbet odalarımızda olan her konuda bizlerden yardım talebinde bulunabilir soru sorun görüş fikirlerinize yardım alabilirsiniz.  http://www.Yazisalim.Com Ailesi olarak sizlere buradan yönetim adına saygı sevgi mutluluk dilerken dost, aşk, sevgili her neyiniz var ise onlarla mutlu beraberlik ve sohbet dileriz. Sevgi saygı ile iyi günler dileriz.

Chat Diyarı Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Diğer Yazılar

No Resim

YazGulu Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

YazGulu Sohbet Odaları YazGulu Sohbet Odaları sanal alem de ideal yer oldu için sanal sevenlere >>>

No Resim

Arkadaşlık Sohbet Odaları | Yazisalim.Com

Arkadaşlık Sohbet Odaları Arkadaşlık Sohbet Odaları demek arkadaşlık konusunda ne kadar hassas olduğumuz manasına gelir. >>>

No Resim

Evli Sohbet Odaları – Evli Chat | Yazisalim.Com

Evli Sohbet Chat Odaları Evli Sohbet Chat Odaları evli bekar herkes için sohbet odaları olarak >>>

No Resim

Parasız Sohbet Chat Odaları | Yazisalim.Com

Parasız Sohbet Odaları Parasız Sohbet Odaları chat sohbet yeri tanıdık tanımadık herkese açık olduğu için >>>

No Resim

Tam Sohbet Chat Odaları – Yazisalim.com

Tam Sohbet Chat Tam Sohbet Chat Odaları tam sohbet ile bire bir bütünleşmesini sohbet chat >>>


YazisaLim.Com;

Sohbet Odaları sanal alemde sayılı sohbet sitelerinden sadece biridir.


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema

Sohbet | Chat | Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi